Jsme švadleny (krejčové) s mnohaletými zkušenostmi v textilním průmyslu se sídlem v Kladně. Máme smysl pro praktičnost a kreativní duši.

Pro šití a opravu či úpravu oděvů využíváme průmyslové šicí stroje jako např. stroj vrchem spodem krycí na úplety a čtyřjehla na všivání gumy (5ti nitný a 4 nitný overlock). Disponujeme i strojem na kůži, kterým můžeme šít a opravovat i silnější materiály (kožené bundy, batohy,...).

Naše služby

Svým klientům nabízíme kompletní šití oděvu na míru. Ušijeme sukně, kalhoty, košile, šaty, ale také ložní povlečení, závěsy, záclony i ubrusy. Nabízíme také šití malých sérií do butiků.

Šijeme oblečky na loutky, po dohodě jsou možná i jiná netradiční přání. Dále provádíme drobné krejčovské opravy, jako jsou výměny zipu a zkrácení či prodlužování rukávů a kalhot. Provádíme i drobné a větší opravy oděvů i u koženého oblečení.

Expresní zakázkové krejčovství

Pokud na ušití nového oděvu spěcháte, naše krejčovství Vám vyjde vstříc. Stačí nás kontaktovat a dohodnout se na detailech. Jsme schopni poskytnout krejčovské služby rychle a kvalitně.

Zakázkové šití a eshop

Veškeré naše originální výrobky můžete zakoupit na tomto eshopu. Máme také vlastní výrobu pánských trenýrek a boxerek. Vše je vyrobeno z příjemného úpletu. Dále vyrábíme dámské trenýrky na spaní z jemného plátýnka. Vše je na zakázku. Velikosti : S - XXL.

Orientační ceník

zkrácení kalhot 100 - 200 Kč
zkrácení kabátu 500 Kč
zkrácení rukávů 100 - 500 Kč
výměna zipu u zimní či kožené bundy 400 - 500 Kč
výměna zipu u kalhot, sukně, mikin  200 Kč
úprava kalhot / kabátu 250 - 500 Kč
výměna podšívky 600 Kč
záplaty 100 - 150 Kč
šití záclon, závěsů (1 běžný metr) 35 Kč
dámské, pánské trenýrky (S-XXL) na zakázku

Pokud je nápaditá, spolehlivá a pečlivá švadlena na Kladně tím, koho hledáte, tak jste už našli! Neváhejte a kontaktujte nás. Váš oděv na zakázku může být hotov v nejbližší době!

Odeslat poptávku